• Gymnázium

          • Archív podujatí GYM do 2018/19

          •  

            Školský rok 2018/2019

            november 2018

            08. 11. – Beh 17. novembra – 2. miesto: Jakub Valek (I. AG)

            09. 11. – Olympiáda z nemeckého jazyka (1. a 2. roč.)

            09. 11. – Imatrikulácie (1. a 2. roč.)

            09. 11. – účasť na matematickej súťaži GVOboj

            12. 11. – štvrťročná klasifikačná porada

            13. 11. – finančná gramotnosť – workshop s názvom Emócie v marketingu (1. a 2. roč.)

            14. 11. – prezentácia projektu GODZONE 

            16. 11. – divadelné predstavenie Chutilo vám, páni? – v rámci Dňa študentov

            16. 11. – oceňovanie študentov Žilinskej diecézy – Pavol Holý (IV. AG)

            16. 11. – účasť na súťaži Pisqworky (študenti z I. AG)

            17. 11. – stužková slávnosť IV. AG

            20. 11. – Olympiáda z ANJ – školské kolo (3. a 4. roč.)

            22. 11. – Olympiáda z ANJ – školské kolo (1. a 2. roč.)

            26. 11. – účasť na IT čajovni na katedre FRI Žilinskej univerzity

            27. 11. – Olympiáda ľudských práv – školské kolo

            27. 11. – triedne rodičovské združenie

            28. 11. – kampaň Červené stužky – stretnutie zástupcov študentov na MÚ v Žiline a zapojenie sa do výtvarnej súťaže

            30. 11. – 01. 12. – Noc v škole

            Iné:

            Filozofická olympiáda na KU v Ružomberku

            Študentská kvapka krvi – priebežne

            Prednáška z politológie – KU Ružomberok

             

            október 2018

            02. 10. – exkurzia Oswienčim (1. roč.)

            10. 10. – exkurzia do Banskej Bystrice – návšteva Múzea SNP a Štátnej vedeckej knižnice (3 roč.)

            10. 10. – prednáška s medičkami (1. a 2. roč. dievčatá)

            10. 10.  – prednáška na tému Identita muža (1. a 2. roč. chlapci)

            16. 10. – Svetový deň výživy – príprava stanovísk v spolupráci so ZŠ (maturanti z biológie)

            18. 10. – Milión detí sa modlí ruženec (zapojenie sa v rámci hodín NÁB)

            18. 10. – zapojenie sa do súťaže Majstrovstvá Okresu vo Futsale žiakov SŠ Žilina

            19. 10.dobrovoľníci z UPC Žilina na KAPE

            20. 10. – Stredoeurópsky deň stromov – dokumentárny film Zomierajú postojačky

            24. 10. – beseda s japonskou atašé p. Okusa (1. a 2. roč.)

            25. – 26. 10.  – duchovná obnova v Čičmanoch na tému o hodnote a darovaní času (4. roč.)

            29. 10. – riaditeľské voľno

            31. 10. – 02. 11.  – jesenné prázdniny

             

            september 2018

            3. 9. - začiatok školského roka o 8.30 v triedach, 9.30 sv. omša

            13. 9. - odovzdanie prihlášok na krúžky

            14. 9. - zoznamovacie stretnutie žiakov 1. ročníka gymnázia

            17. 9. - jesenné účelové cvičenie gymnázia (1. a 2. ročník)

            19. 9. - Deň zdravého ovzdušia - Hlinkovo námestie - 2. ročník  gymnázia

            25. 9. - odovzdanie prihlášok na maturitnú skúšku

             

            Školský rok 2017/2018

            jún 2018

            2. 6. - Deň rodiny

            5. 6. - Konzultačné rodičovské stretnutia v čase od 15.00 do 17.00

            19. 6. - 2. kolo prijímacích skúšok

            19. - 20. 6. - Festival saleziánskej kultúry, divadlo

            22. 6. - Uzatvorenie známok a dochádzky

            25. 6. - Klasifikačná porada

            29. 6. - Sviatok sv. Petra a Pavla - sv. omša 8. 30 v škole, odovzdávanie vysvedčení

             

            máj 2018

            9. 5. - Minifutbal

            10. 5. - Nanebosvstúpenie Pána - sv. omša v Katedrále o 8.30

            14. a 17. 5. - Prijímacie skúšky do 1. ročníka gymnázia

            15. 5. - Oboznámenie s výsledkami EČ a PFIČ

            17. 5. - Klasifikačná porada maturantov

            17. a 18. 5. - Duchovná obnova II. AG

            18. 5. - Odchod maturantov na akademický týždeň

            21- 25. 5. - Akademický týždeň

            25. 5. - Beh do Strečnianskych hradných schodov

            28. 5. - Riaditeľské voľno pre žiakov gymnázia

            28. až 30. 5. - Maturitné skúšky

            28. a 29. 5. - Duchovná obnova I. AG

            29. a 31. 5. - KOŽaZ III. AG

            30. 5. - Workshop - manažérske zručnosti I. a II. AG

            31. 5. - Sviatok Kristovho Tela a Krvi - sv. omša v Katedrále o 10.00

             

            apríl 2018

            4. 4. - Metodický deň Diecézneho školského úradu

            6. 4. - Deň katolíckych učiteľov, sviatok Ján de la Salle

            9. 4. -Predstavenie VŠ Paneurópskej pre 3. AG

            12. - 14. 4. - Exkurzia do Prahy pre 1. a 2. AG

            16 - 20. 4. - Zber papiera

            17. 4. - Klasifikačná porada - 3/4-ročná

            17. - 18. 4. - Duchovná obnova 3. AG

            19. 4. - Exkurzia do Bratislavy pre 2., 3. a 4. AG

             

            marec 2018

            1. 3. - Hviezdoslavov Kubín - obvodové kolo

            6. 3. - Triedne rodičovské stretnutia o 16.00

            13. 3. - 15. 3. - Maturitné skúšky - externá časť a písomná časť - SJL, ANJ. NEJ. MAT

            13. 3. - Divadelné predstavenie - Štúrovci v Dome odborov 9.00

            14. 3. - Účelové cvičenie I. AG a II. AG

            21. 3. - Biblická olympiáda - dekanátne kolo

            29. 3. - 3. 4. - Veľkonočné prázdniny

             

            február 2018

            1. 2. - Burza vysokých škôl

            2. 2. - Polročné prázdniny

            7. 2. - Olympiáda SJL - obvodové kolo

            13. 2. - Olympiáda NEJ - krajské kolo

            13. 2. - Karnevalový deň od 10.00 hod.

            13. 2. - Valentínska pošta

            14. 2. - Popolcová streda

            16. 2. - Olympiáda BIO - školské kolo (posledný termín)

            19. - 23. 2. - Jarné prázdniny

            27. 2. - Odovzdanie prihlášok na voliteľné predmety (posledný termín)

             

            január 2018

            8. 1. - Začiatok vyučovania

            8. 1. - Cvičná MS z ANJ

            9. 1. - Požehnanie budovy školy

            10. - 11. 1. - Olympiáda BIO - školské kolo

            16. 1. - Biblická olympiáda - školské kolo

            17. 1. - Olympiáda ANJ - okresné kolo

            18. 1. - Olympiáda NEJ- okresné kolo

            29. 1. - Pedagogická rada - polročná klasifikačná porada

            31. 1. - Odovzdávanie výpisov známok žiakom - 6. hodina (IV. AG 5. hodina)

             

            december 2017

            1. 12. - Svätenie adventných vencov

            1. 12. - Červené stužky - celoslovenské stretnutie

            5. 12. - Triedne rodičovské stretnutia o 16.00 hodine

            6. 12. - Súťaž ...a Slovo bolo u Boha

            6. 12. - Divadlo v ANJ 1. - 2. ročník GKP

            8. 12. - Nepoškvrnené počatie Panny Márie - sviatok sv omša v Katedrále 8.30 hod.

            21. 12. - Vianočná akadémia

            23. 12. - 5. 1. Vianočné prázdniny

             

            november 2017

            1. 11. - Sviatok

            7. 11. - Olympiáda zo SJL - školské kolo 1. a 2. ročník

            8. 11. - Červené stužky - výtvarná súťaž

            8. 11. - Olympiáda z NEJ- školské kolo 3. a 4. ročník 

            9. 11. - Účať na Behu 17. novembra

            10. 11. - Výchovný koncert "XYZ" - Mestský úrad Žilina 10.00 hod.

            11. 11. - Stužková slávnosť IV. AG - 17.00 - Vlčince

            14. 11. - Filozofická olympiáda v Ružomberku

            14. 11. - Štvrťročná klasifikačná porada

            15. 11. - Olympiáda z NEJ- školské kolo 1. a 2. ročník

            15. 11. - Oceňovanie najlepších ziakov Žilinskej dicézy

            16. 11. - Prezentácia Godzone Tour veľká prestávka - kaplnka

            17. 11. - Deň boja za slobodu a demokraciu - štátny sviatok

            21. 11. - Olympiáda ľudských práv - školské kolo

            21. 11. - Olympiáda z ANJ - školské kolo 1. a 2. ročník

            21. 11. - Olympiáda zo SJL- školské kolo 3. a 4. ročník

            22. 11. - Olympiáda z ANJ - školské kolo 3. a 4. ročník

            22. 11. - Účasť na pojednávaní okresného súdu v Žiline - 4. AG

            24. 11. - Noc v škole

            28. 11. - Deň otvorených dverí

            29. 11. - Cvičná maturitná skúška zo SJL

             

            október 2017

            3. 10. - Efektívne učenie I. AG (8.00 - 9. 40)

            4. 10. - Rodičovské stretnutie (začiatok o 16.00 hod. v kaplnke)

            12. 10. - Profi orientácia III. AG - vyhodnotenie

            16. 10. - Svetový deň výživy 

            17. 10. - Modlitby chvál za školu (15.00 v kaplnke)

            18. 10. - Milión detí sa modlí Ruženec - za mier vo svete (9. 00 hod. v kaplnke)

            19. - 20. 10. - Duchovná obnova IV. AG - Čičmany

            20. 10. - Imatrikulácie I. AG

            30. 10. - 1. 11. - Jesenné prázdniny

             

            september 2017

            4. 9. - Začiatok školského roka + sv. omša v škole

            5. - 6.  9. - Triednické práce, ponuka krúžkov rozdanie prihlášok do krúžkov

            7. 9. - Začiatok vyučovania podľa tried a rozvrhu

            11. - 12.  9. - Zoznamovacie stretnutie 1. ročníka 

            12. 9. - Odovzdanie vzdelávacích poukazov žiakom

            13. 9. - Odovzdanie prihlášok do krúžku

            18. 9. - Účelové cvičenie pre 1. a 2. ročník 

            21. 9. - Odovzdanie vzdelávacích poukazov do CVČ (krúžkov)

            22. 9. - Informácia o maturitných skúškach pre žiakov 4. ročníka

            25. 9. - Odovzdanie prihlášok žiakov 4. ročníka na maturitné skúšky

             

            Školský rok 2016/2017

            jún 2017

            1. 6. - Triedny výlet III. AG

            2. - 5.  6. - Turíčný víkend, Salzburg

            7. 6. - Fotografovanie tried

            11. - 15.  6. - Európsky parlament, Štasburg

            15. 6. - Sviatok Kristovho Tela a Krvi (Katedrála)

            15. 6. - Výlet za odmenu (2. st. ZŠ a GYM) - Bratislava sv. omša a návšteva Prezidentského paláca

            23. 6. - Uzatváranie známok

            26. 6. - Klasifikačná porada

            28. 6. - Rozlúčka s deviatakmi

            29. 6. - Sviatok sv Petra a Pavla - záverečná sv. omša

            30. 6. - Odovzdávanie vysvedčení

             

            máj 2017

            8. 5. - 5. 6. - Organizovanie školských výletov

            9. 5. - Efektívne učenie - prednáška 1. AG

            9. 5. - Prijímacie skúšky 1. kolo 1. termín

            9. 5. - Oboznámenie študentov s výsledkami EČ a PFIČ MS, nahliadnutie do PFIČ

            11. 5. - Prijímacie skúšky 1. kolo 2. termín

            11. 5. - Koncoročná klasifikačná porada pre 4. ročník

            11. - 12. 5. - Duchovná obnova 1. AG

            12. 5. - Odchod 4. ročníka na akademický týždeň

            15. - 19. 5. - Akademický týždeň 4. ročník

            20. 5. - Deň rodiny

            22. 5. - Riaditeľské voľno pre gymnázium

            22. - 24. 5. - Maturitné skúšky - otvorenie o 7.30 v kaplnke

            23. 5. - Finančná gramotnosť 1. AG, 2. AG

            23. - 25. 5. - KOŽaZ 3. AG - Vysoké tatry

            25. 5. - Nanebovstúpenie Pána - sv. omša v Katedrále o 8.30

            25. 5. - Púť cirkevných škôl - Živčáková (1. AG)

            26. 5. - Rozlúčková sv. omša s maturantmi

            30. 5. - Konzultačné rodičovské stretnutia

            30. -31. 5. - Duchovná obnova 3. AG - Terchová 

             

            apríl 2017

            7. 4. - Deň katolíckych učiteľov - sviatok Jána de la Salle

            11. 4. - 3/4 ročná klasifikačná porada

            13. - 18. 4. - Veľkonočné prázdniny

            21. 4. - Exkurzia Oswienčim, Krakow

            21. 4. - Deň Zeme, Zemír, Zemírko

            24. a 25. 4. - Protidroová prednáška

            24. - 28. 4. - Zber papiera

             

            marec 2017

            27. 2. - 3. 3. - Jarné prázdniny

            7. 3. - Poučenie žiakov k EČ a PFIČ MS

            10. 3. - Prezentácia z KU Ružomberok v kaplnke (3. a 4. ročník počas 1. a 2. hodiny)

            14. - 16. 3. - EČ a PFIČ MS z predmetov SJL, ANJ a MAT

            14. 3. - Účelové cvičenie pre I. AG a II. AG

            15. 3. - Divadelné predstavenie pre 1. až 3. ročník v Dome odborov

            16. - 17. 3. - Duchovná obnova II. AG

            17. 3. - Prezentácia MUDr. M. Mikolášika (3. a 4. ročník)

            21. 3. - Súťaž v písaní esejí - KU Ružomberok

            23. 3. - Biblická olympiáda - dekanátne kolo

            24. 3. - Geografická olympiáda - krajské kolo

            28. 3. - Triedne rodičovské stretnutia o 16,00 hod.

             

            február 2017

            1. 2. - Olympiáda zo SJL - krajské kolo

            2. 2. - Geografická olympiáda zo SJL - eforma

            3. 2. - Polročné prázdniny - piatok

            8. 2. - Olympiáda ľudských práv - krajské kolo

            14. 2. - Školský turnaj vo futbale

            14. 2. - Valentínska pošta, srdiečkový deň

            22. 2. - Karnevalový deň od 10.00

            22. 2. - 24. 2. - Exkurzia do CERNU

            do 24. 2. - Odovzdanie prihlášok na VŠ (platí pre tie školy, ktoré majú termín do 28. 2. 2017)

            27. 2. - 3. 3. - Jarné prázdniny

             

            január 2017

            9. 1. - Začiatok vyučovania

            10. 1. - Požehnanie budovy školy

            12. 1. - Beseda s psychológom  (SEY) - 4. ročnik

            13. 1. - Školský ples

            17 1. - Beseda s lektorom z KU Ružomberok (3. a 4. hodina) - 3. a 4. ročnik

            18. 1. - Olympiáda ANJ okresné kolo

            19. 1. - Olympiáda NEJ okresné kolo

            20. 1. - Biblická olympiáda školské kolo

            do 23. 1. - Uzatvorenie známok (dochádzka do 21. 1.)

            23. - 27. 1. - Lyžiarsky výcvik I. AG, II.AG

            24. 1. - Polročná klasifikačná porada

            31. 1. - Odovzdávanie výpisov známok žiakom - 5. hodina, vyučovanie pokračuje podľa rozvrhu

            3. 2. - Polročné prázdniny - piatok

             

            december 2016

            1. 12. - Vianočná Viedeň

            1. 12. - Červené stužky

            2. 12. - Noc v škole

            2. 12. - Deň otvorených dverí

            do 2. 12. - Olympiáda SJL - školské kolo

            7. 12. - ... a Slovo bolo u Boha - Ružomberok

            7. a 8. 12. - Pytagoriáda

            8. 12. - Nepoškvrnené počatie Panny Márie - sviatok školy

            9. 12. - Skúšobná maturita y ANJ - EČ

            od 12. 12. - Olympiáda z ANJ - školské kolo

            21. 12. - Vianočný koncert - Dom umenia Fatra

            23. 12. - 5. 1. - Vianočné prázdniny

            9. 1. - Začiatok vyučovania 

             

            november 2016

            1. 11. - Sviatok všetkých svätých

            3. 11. - Beh 17. novembra

            3. - 4. 11. - Duchovná obnova 4. BG Terchová

            7. - 11. 11. - Informatická súťaž iBobor

            8. - 9. 11. - Duchovná obnova 4. AG Terchová

            9. 11. - Návšteva krajského súdu 2. AG o 9.00

            12. 11. - Stužková slávnosť 4. BG 16.30 katedrála  

            15. 11. - Termín na odovzdanie poplatkov ZRŠ

            15. 11. - Štvrťročná klasifikačná porada

            16. 11. - Oceňovanie najlepších žiakov gymnázií

            16. 11. - Prezentácia Godzone Tour 2016 9.40 - 10.00 v telocvični 

            17. 11. - Deň  boja za slobodu a demokraciu, štátny sviatok 

            18. 11. - Študentská kvapka krvi

            19. 11. - Stužková slávnosť 4. AG 

            22. 11. - Olympiáda ľudských práv - školské kolo

            22. 11. - Deň (týždeň) otvorených dverí

            25. 11. - Svätenie adventných vencov 7.15 v školskej kaplnke

            29. 11. - Triedne rodičovské stretnutia o 16.00 hod.

             

            október2016

            6. 10. - Profi - orientácia - 3. ročník 

            11. 10. - Triedne rodičovské združenia

            17. 10. - Svetový deň výživy 

            18. 10. - Milión detí sa modlí ruženec 

            18. 10. - Vyhodnotenie Profi-orientácie 3. ročník

            21. 10. - Imatrikulácie

            28. 10. - 1. 11. - Jesenné prázdniny

             

            september 2016

            5. 9. - Začiatok školského roka - 8.30 v triedach

            5. 9. - Úvodná svätá omša v škole

            7. 9. - Ponuka krúžkov - zverejnenie 

            8. 9. - Opravné MS - EČ 

            8. - 9. 9. - Zoznamovacie stretnutie žiakov 1.AG

            12. 9. - Opravné MS - ÚFIČ

            12. 9. - Odovzdanie vzdelávacích poukazov

            14. 9. - Účelové cvičenie 1.a 2. ročník

            16. 9. - Informácie o MS 2017 - rozdanie prihlášok

            16. 9. - Odovzdanie prihlášok do CVČ a na krúžky

            16. 9. - Vyzberanie vzdelávacích poukazov

            26. 9. - Vyzberanie prihlášok na MS 2017

             

            Školský rok 2015 - 2016

            jún 2016

            1. 6. - Maturitné skúšky

            1. a 2. 6. - KOŽaZ - tretí ročník

            2. 6. - Rozlúčková sv. omša s maturantmi 

            5. až 7. 6. - Triedny výlet II. AG 

            7. 6. - Konzultačný deň

            9. 6. - Fotografovanie žiakov

            22. 6. - Výlet za odmenu - Krakow

            24. 6. - Koncoročná klasifikačná porada

            29. 6. - Sviatok sv. Petra a Pavla - záverečná svätá omša v škole

            30. 6. - Odovzdávanie vysvedčení

             

            máj 2016

            3. 5. - Volejbalový zápas  učitelia - študenti

            5. 5. - Nanebovstúpenie Pána - sviatok katolíckych škôl svätá omša v Katedrále 8.15

            5. 5. - Púť  katolíckých škôl - Turzovka - Živčáková 

            6. 5. - Noc v škole 1. až 3. ročník gymnázia

            9. a 12. 5. - Príjímacie skúšky na SŠ - 1. kolo

            16. 5. - Zverejnenie harmonogramu ÚFIČ MS

            19. 5. - Oboznámenie študentov s výsledkami EČ a PFIČ MS

            19. 5. - Koncoročná klasifikačná porada pre 4. ročník

            20. 5. - Nahliadnutie do PFIČ MS

            20. 5. - Odchod na akademický týždeň - 4. ročník gymnázia

            23. až 27. 5. - Akademický týždeň - 4. ročník gymnázia

            26. 5. - Sviatok Kristovho Tela a Krvi - svätá omša v škole

            26. a 27. 5. - Duchovná obnova 2. AG

            30. 5. - Riaditeľské voľno - gymnázium

            30. 5. až 1. 6.  - Maturitné skúšky

            31. 5. až 2. 6.  - KOŽaZ - 3. ročník gymnázia

             

            apríl 2016

            1. 4. - Prvopiatková adorácia - II. AG

            5. 4. - Triedne rodičovské združenia o 16.00

            7. 4. - Metodický deň

            7. 4. - Riaditeľské voľno

            8. 4. - Fyzikálna olympiáda - školské kolo

            14. - 17. 4. - Exkurzia Holandsko

            18. - 22. 4. - Zber papiera

            19. 4. - 3/4 ročná klasifikačná porada

            21. 4. - Vyhodnotenie Proforient 3. ročník

            22. 4. - Deň Zeme - Zemír, Zemírko

             

            marec 2016

            29. 2. - 4. 3. - Jarné prázdniny

            9. 3. - Biblická olympiáda - dekanátne kolo

            10. 3. - Skúšobná maturita z NEJ

            10. 3. - Krajské kolo geografickej olympiády

            15. až 17. 3. - EČ a PFIČ MS - SJL, ANJ, NEJ, MAT

            15. 3. - Účelové cvičenie I. a II. AG, III. AG a III. BG študijné voľno

            16. 3. - Študijné voľno I. a II. AG, profesijná orientácia III. AG a III. BG

            18. 3. - Týždeň mozgu I. AG - beseda

            23. 3. - Krížová cesta v školskej kaplnke

            24. až 29. 3. - Veľkonočné prázdniny

            celý marec - predajná burza kníh v školskej knižnici

             

            február 2016

            1. 2. - Polročné prázdniny

            2. 2. - Turnaj vo futbale

            4. 2. - Olympiáda ľudských práv

            5. 2. - Geografická olympiáda e-forma

            5. 2. - 12. 2. - Valentínska pošta

            9. 2. - Karnevalový deň - od 10. 00 v maskách

            15. 2. - Hviezdoslavov Kubín 

            do 26. 2. - Odovzdanie prihlášok RŠ na voliteľné predmety 3. a 4. ročník

            do 26. 2. - Aktualizácia maturitných zadaní

            29. 2. - 4. 3. - Jarné prázdniny

             

            január 2016

            11. 1.

            Začiatok vyučovania

            12. 1. Požehnanie budovy školy
            12. 1.  Olympiáda NEJ - okresné kolo 
            14. 1.  Biologická olympiáda - školské kolo 
            25. 1.  Biblická olympiáda - školské kolo 
            26. 1.  Polročná klasifikačná porada
            26. 1.  Olympiáda SJL - krajské kolo

            29. 1.

            Odovzdávanie výpisov známok 1. a ž 3. ročník 6. hodina, 4. ročník 3. hodina

            1. 2. Polročné prázdniny, začiatok vyučovania, 2. 2.

             

            december 2015

            1. 12.

            Triedne rodičovské združenia - 16.00

            1. 12. Olympiáda ľudských práv
            1. 12.  Červené stužky - celoslovenské stretnutie

            1. 12.

            Talentída - Expert genaility show - súťaž

            2. - 4. 12. Centík pre Afriku - 12.30 - 14.15
            30. 11. - 4. 12. Koláč pre Afriku
            7. 12. Beseda - geografia - II. a IV. ročník
            7. 12. Štvrtáci štvrtákom - 1. vyučovacia hodina
            7. 12. Olympiáda SJL
            8. 12. Nepoškrvnené počatie Panny Márie - 10.00 sv. omča v Katedrále - po skončení kino Mirage
            10. 12. Vianočný volejbalový turnaj
            do 10. 12. Geografická olympiáda
            11. 12.  Skúšobná maturita ANJ
            do 11. 12. Olympiáda ANJ
            22. 12.  Vianočná akadémia
            23. 12. - 7. 1.  Vianočné prázdniny
            8. 1. 2016 Riaditeľské voľno začiatok vyučovania 11. 1. 2016

             

            november 2015

            02. a 03. 11.

            duchovná obnova 4. BG

            04. 11. účasť na Behu 17. novembra
            09. až 13. 11. iBobor - informatická súťaž - podľa kategórií

            10. 11.

            štvrťročná klasifikačná porada

            11. 11. Identita v Kristovi 1. až. 3. ročník gym.
            14. 11. stužková slávnosť - IV. AG - Sirotár 17.00
            16. 11. riaditeľské voľno
            16. 11. oceňovanie žiakov SŠ Žilinskej diecézy (Pacholíková)
            19. 11. študentská kvapka krvi
            21. 11. stužková slávnosť - IV. BG - Vlčince 17.30
            24. 11. deň otvorených dverí
            24. až 30. 11. Červené stužky
            27. 11. svätenie adventných vencov o 7.15 v kaplnke
            30. 11. adopcia na diaľku - Centíková burza

             

            október 2015

            06. 10.

            Plenárne a triedne rodičovské stretnute o 16:45

            09. 10. Výchovný koncert v Dome odborov
            16. 10. Svetový deň výživy

            23. 10.

            Imatrikulácie

             

            september 2015

            2. 9.

            Slávnostné otvorenie šk. roka sv. omšou o 9:30

            3. 9. ÚFIČ MS 2014 - mimoriadny termín

            4. 9.

            OT EČ a PFIČ MS 2015 - CJ

            7. - 8. 9.

            Zoznamovací výlet žiakov 1. ročníka

            14. 9.

            1. účelové cvičenie 1. ročník, 3. účelové cvičenie 2. ročník

            29. 9. prednáška - Pravda o drogách

            do 30. 9.

            Odovzdanie prihlášok na MS 2016

             

            Školský rok 2014 - 2015

            jún 2015

            1. 6. 

            riaditeľské voľno - gym

            1. 6. - 3. 6.

            ÚFIČ maturitnej skúšky

            2. 6. 

            poznávacia vychádzka po Žiline - 1. a 2. ročník gym

            2. - 4. 6.

            KOŽaZ 3. ročník gym

            4. 6. 

            Sviatok Kristovho Tela a Krvi, sv. omša 10.00, rozlúčka s maturantami,

            fotografovanie žiakov

            6. 6. 

            Púť katolíckých škôl - Rajecká Lesná

            16. 6.

            2. kolo priímacích skúšok

            19. - 20. 6. 

            noc v škole

            23. 6.

            súťaž - Družstvá prvej pomoci mladých

            24. 6.

            klasifikačná porada

            29. 6.

            Sviatok sv. Petra a Pavla, záverečná sv. omša

            30. 6.

            odovzdávanie vysvedčení

             

            máj 2015

            5. 5. - 6. 5. 

            duchovná obnova III. AG

            6. 5.

            exkurzia Ostrava - Svet techniky

            7. 5. 

            výsledné hodnotenie PFIČ

            7. 5.

            exkurzia Bratislava

            11.  a 14. 5. 

            prijímacie skúšky 1. kolo

            11. 5. až 8. 6.

            organizovanie koncoročných výletov

            12. 5.

            oboznámenie študentov s výsledkami EČ a PFIČ MS

            12. - 13. 5. 

            duchovná obnova I. AG

            14. 5.

            Nanebovstúpenie Pána - sviatok katolíckých škôl, sv. omša o 12. 00 hod. v škole

            14. - 16. 5.

            školský výlet III. BG

            18. 5.

            nahliadnutie do PFIČ MS - 7. hodina.

            18. 5.

            beseda - p. Košturiak

            21. 5.

            koncoročná klasifikačná porada IV. A, IV. BG

            21. - 22. 5.

            školský výlet I. AG, III. AG

            22. 5.

            odovzdávanie učebníc IV. AG, IV.BG, odchod na akademický týždeň

            22. - 25. 5.

            exkurzia Salzburg

            24. - 29.  5.

            akademický týždeň

            26. 5.

            konzultačné rdičovské združenia

             

            apríl 2015

            2. 4. - 7. 4. 

            Veľkonočné prázdniny

            7. 4. Deň katolíckych učiteľov, sviatol Jána de la Salle

            8. 4. 

            riaditeľské voľno

            9. 4. beseda s rehoľníkmi 4. ročník gym - 1. a 2. hodina
            14. 4.  3/4 ročná klasifikačná porada

            20. 4. - 24. 4. 

            zber papiera 

            23. 4.

            Deň Zeme, Zemír, Zemírko

            29. 4. 

            Profiorientácia - 3. ročník GYM - vyhodnotenie                                                  

            23. 3.

            Klokan - matematická súťaž

             

            marec 2015

            2. 3. - 6. 3. 

            lyžiarsky výcvik

            5. 3. 

            Hviezdoslavov Kubín

            6. 3.  adorácia - II. AG 

            9. 3. - 13. 3.

            Pangea - matematická súťaž 

            13. 3.

            dekanátne kolo Biblickej olympiády

            17. 3. - 19. 3.  EČ a PFIČ MS - SJL, CJ, MAT
            17. 3. Kino/divadlo pre 1. až 3. ročník GYM
            17. 3.  Návšteva Britského centra Žilinskej knižnice

            18. 3.               

            2. a 4. účelové cvičenie pre 1. a 2. ročník GYM

            18. 3. 

            Profiorientácia - 3. ročník GYM                                                     

            23. 3.

            Klokan - matematická súťaž

            24. 3.  futbalový turnaj GYM
            24. 3. triedne rodičovské združenia - 15.30
            25. 3. krajské kolo Geografickej olympiády
            priebežne  krížová cesta
            priebežne  predajná výstava kníh - marec s knihou

             

            február 2015

            2. 2.

            polročné prázdniny

            4. 2. 

            OT ÚFIČ MS

            5. 2.

            olympiáda ľudských práv - krajské kolo 

            6. 2.

            olympiáda SJL - okresné kolo

            6. 2. geografická olympiáda e-forma
            6. 2. adorácia II. BG - Mgr. Straňanková
            6. 2. - 13. 2. Valentínska pošta

            9. - 11. 2.               

            skúšobná EČ a PFIČ - MAT, SJL a CJ

            11. 2. 

            Hviezdoslavov Kubín                                                     

            13. 2.

            posledný termín na odovzdanie prihlášok na voliteľné predmety v 3. a 4. ročníku

            16. 2. - 20. 2.  jarné prázdniny
            26. 2. beseda - manželstvo a rodičovstvo (R. Vašečka)
            26. 2. beseda o misiách (M. Tichý)
            priebežne  kontrola a potvrdzovania prihlášok na VŠ 

             

            január 2015

            8. 1.

            začiatok vyučovania po prázdninách

            9. 1. 

            požehnanie budovy školy - 1. hodina

            13. 1.

            olympiáda NEJ - okresné k

            14. 1.

            olympiáda ANJ - okr

            26. 1.               

            uzatváranie známok do 14. 00

            30. 1. 

            odovzdávanie výpisov známok - 6. hodina                                                     

            2. 2. začiatok vyučovania - 2. polrok


            december 2014

            1. 12.

            Červené stužky

             

            Olympiáda v NEJ - školské kolo kat. 2A

            1. - 3. 12. 

            Centík pre Afriku - burza

            2. 12.

            Triedne rodičovské stretnutia - 16:00

            8. 12. 

            Nepoškvrnené počatie Panny Márie - sviatok GKP, sv. omša 8:30 v katedrále

             

            Nebo nie je výmysel - 10:00 v Mirage

            9. 12. Olympiáda v NEJ - školské kolo kat. 2B
              Biblická olympiáda
              Školská vianočný volejbalový turnaj 
            11. 12. Viedeň - exkurzia
            19. 12. Vianočná akadémia
            25. 11. Deň otvorených dverí
            22. 12 - 7. 1. Vianočné prázdniny

             

            november 2014

            5. 11.

            Beh 17. novembra

            6. 11.

            Študentské voľby

            7. - 8. 11. 

            Študentské etické sympózium v Nitre

            7. - 14. 11.

            i-Bobor

            10. - 11. 11.

            Exkurzia Osvienčim - Krakov

            14. 11.

            Stužková slávnosť IV. AG

            19. 11. Godzone tour
              Oceňovanie žiakov SŠ Žilinskej diecézy otcom biskupom
            20. 11. ... a Slovo bolo u Boha ...
            22. 11. Stužková slávnosť IV. BG
            25. 11. Deň otvorených dverí
              Identita v Kristovi
              Olympiáda ľudských práv
            28. 11. Divadelné predstavenie v anglickom jazyku, Dom odborov, 1. a 2. ročník

             

            október 2014

            7. 10.

            Plenárne a triedne rodičovské stretnutia - 16:45

            8. 10.

            Výchovný koncert v Dome odborov - 11:00

            24. 10.

            Imatrikulácie

             

            september 2014

            2. 9.

            Slávnostné otvorenie šk. roka sv. omšou na šk. dvore o 10:00

            3. - 5. 9.

            OT EČ a PFIČ MS 2014

            4. 9.

            Zoznamovacie stretnutie žiakov 1. ročníka

            5. 9.

            1. účelové cvičenie 1. ročník, 3. účelové cvičenie 2. ročník

            8. 9.

            Výchovný koncert - Sedembolestná Panna Mária, Patrónka slovenska 

            10. - 11. 9.

            ÚFIČ MS 2014 - mimoriadny termín

             

      • Kontakt

        • Spojená škola Kráľovnej pokoja
        • skola@sskp.sk
        • Kancelária školy: +421 910 852 152 Zástupca pre Gymnázium: +421 911 912 371 Zástupca pre ZŠ: +421 910 852 152 Školská jedáleň: +421 910 505 300 Materská škola, veľkí: +421 910 852 468 Materská škola, malí: +421 910 852 467
        • Email na správcu obsahu: kuriak@sskp.sk
        • Na Závaží 2 010 01 Žilina
        • IČO: 37909533
        • DIČ: 2021879838
        • IBAN: SK13 0200 0000 0018 7253 1751 SWIFT/BIC SUBASKBX
        • Zodpovedná osoba: Konferencia biskupov Slovenska, Kapitulská 11, P. O. Box 11, 814 99 Bratislava, IČO: 00684325, DIČ: 2020804841 gdpr.kbs.sk, e-mail: dpo@kbs.sk
      • Prihlásenie