• Základná škola

          • Akcie ZŠ

          •  

            Školský rok 2018/2019

            jún 2019

            3. 6.  - oceňovanie najlepších žiakov Žilinskej diecézy, Jozef Mišút 9. ročník

            4. 6.  -  konzultačné rodičovské stretnutia

            4. - 5. 6. - školský výlet 8. A

            5. 6.  - dopravné ihrisko 2. A, 4. A

            6. 6.  - bábkové divadlo 2. A, 3. A

            13. - 14. 6. - vyhodnotenie kultúry školy 5.,6.,7. ročník

            13. 6.  - vyhodnotenie profesnej orientácie 8. ročník

            19. 6.  - rozlúčka deviatakov o 14. 00

            20. 6.  - sviatok Kristovho Tela a Krvi, sv. omša o 8. 30 v katedrále

            25. 6.  - klasifikačná porada

            26. 6. - 27. 6. - odovzdávanie kníh, triednické práce

            28. 6.  - odovzdávanie vysvedčení

            29. 6.  - letné prázdniny

            Sv. omše

            7. 6.    - 8. A

            14. 6.  - 7. A

            21. 6.  - 6. A

             

            máj 2019

            1. 5.   - štátny sviatok

            4. 5.   - brigáda rodičov v areáli školy

            6. 5. - 7. 6. - školské výlety

            7. 5.   - návšteva zábavného parku v Rakúsku, 7. až 9. ročník

            8. 5.    - štátny sviatok

            11. 5.  - Prvé sv. prijímanie, farnosť Žilina 3. ročník

            13. 5.  - vyhodnotenie diagnostiky triedy 8. A

            14. 5.  - enviro deň v Štátnych lesoch - 3. a 4. roč. 

            16. 5.  - duchovná obnova 8. A 

            17. 5.  - Beh do strečnianskych schodov

            22. - 23. 5. - cyklopreteky starších žiakov

            25. 5.  DEŇ RODINY

            27. 5.  - Didaktické hry, Účelové cvičenie

            29. 5.  - testy profesnej orientácie 8. A

            30. 5.  - Nanebovstúpenie Pána, sv. omša o 10. 00 v katedrále

            sv. omše

            3. 5.   - 5. A

            10. 5. - 4. A

            17. 5.  - 3. A

            24. 5.  - 9. A

             

            apríl 2019

            1. 4.  -  5. 4.  - zber papiera 

            3. 4.      - Testovanie9 - žiaci 9. ročníka

            4. 4.      - exkurzia žiakov 8. ročníka, Bratislava - Slovenská televízia

            9.- 10. 4. - zápis žiakov do 1. ročníka ZŠ od 14. 30 do 17. 30

            9. 4.        - Shakespeares'day - recitačná súťaž v anglickom jazyku, 5.-9. ročník

            10. 4.      - odovzdanie prihlášok na stredné školy

            11. 4.      - Slávik Slovenska - spevácka súťaž 1. a 2. stupeň

            12. 4.      - GVOBOJ - matematická súťaž, žiaci 8. a 9. ročníka

            15. 4.      - Deň Zeme, 1. a 2. ročník, beseda s lesníkom

            16. 4.      - klasifikačná porada 3/4-ročná

            18. 4. - 23. 4. veľkonočné prázdniny

            24. 4.       - Metodický deň učiteľov Žilinskej diecézy, riaditeľské voľno žiakov

            26. 4.       - Deň Zeme, Zemírko - enviro súťaže - 1. a 2. stupeň

            29. 4. - 3. 5. - škola v prírode pre žiakov 3. a 4. ročníka

            29. 4.       - meranie hodnôt, postojov a kultúry školy - 5.-9. ročník

            Sv. omše

            5. 4.   - 7. A

            12. 4. - 7. B

            26. 4. - 6. A

             

            marec 2019

            04. - 08. 3.  jarné prázdniny

            12. 3.  -  škôlkar v škole, návšteva detí z MŠ

            13. 3.  - exkurzia  Vodné dielo Žilina, 9. ročník (1. - 3. hod.)

            15. 3.  - výstavka kníh spojená s predajom (do konca marca)

            19. 3.  - triedne rodičovské schôdzky o 16. 00

                      - veľkonočné variácie - výstavka prác detí ŠKD a 1. stupňa spojená s predajom

            26. 3.  - Deň otvorených dverí pre budúcich žiakov 1. ročníka od 14. 30 

                       - otvorené hodiny v 1. B triede od 8. 00 do 11. 35

            28. 3.  - duchovná obnova žiakov 8. A triedy

            Sv. omše

            15. 3.  - 5. A

            22. 3.  - 9. A

            29. 3.  - 8. A   

             

            február 2019

            01. 02.     - polročné prázdniny

            06. 02.     - školské kolo Hviezdoslavovho Kubína, 2. stupeň ZŠ 

            14. 02.     - Valentínska pošta 

            15. 02.     - sviatok školy sv. Cyrila a Metoda, sv. omša v katedrále o 8. 30 hod.

            15. 02.     - karnevalový deň, masky,tombola,zábava v škole

            18. 02.     - exkurzia THD 8. ročník, 6. a 7. hodina

            20. 02.     - odovzdanie prihlášok na SŠ talentové a bilingválne

            20. 02.     - prednáška o Ugande s dobrovoľníčkou, 5.- 9. ročník v kaplnke,5. a 6. hodina

            21. 02.     - Duchovná obnova 7. A trieda, Berthotyová

            25. 02.     - okresné kolo HK 1. kategória 2.- 4.ročník, radnica

            26. 02.     - okresné kolo HK  2. kategória 5. -6.ročník, radnica

            28. 02.     - okresné kolo HK  3. kategória  7. - 9. ročník,radnica

            Sv. omše

            08. 2.  -   7. B

            15. 2.  -   7. A  

            22. 2.  -   6. A

             

            január 2019

             08. 1     - nástup do školy po vianočných prázdninách

                                -  posvätenie budovy školy

            16. 1     - okresné kolo olympiády v ANJ

            28. 1.    - uzatvorenie polročnej klasifikácie

                         - Hviezdoslavov Kubín - školské kolo 1. stupeň

            29. 1.     - klasifikačná porada

            31. 1.     - odovzdávanie výpisov známok

            01. 2.     - polročné prázdniny

            Sv. omše

            11. 1. - 3. A

            18. 1. - 9. A

            25. 1. - 8. A

             

            december 2018

            4. 12.  -  Deň otvorených dverí GKP, vianočné trhy

                            -  sv. omša 6. A

            6. 12.  -  Byť Mikulášom pre všetkých- odovzdávanie darčekov 1.- 4. roč.

                         -  mikulášske filmové predstavenie v ZOC Mirage, 11. 00 - 1. až 9. roč.

            11. - 13. 12. - centíková burza

            11. 12. - turnaj v Sudoku medzi žilinskými školami, starší žiaci

                               - exkurzia ŠKD - vianočné tradície (VÚC)

            12. 12.vianočná besiedka spojená  s pasovaním prvákov o 16. 00,1. -4.roč.

            13. 12.  - divadlo v anglickom jazyku - The onlines, o 11. 45 v DO

            18. 12.   - spovedanie pred Vianocami od 8. 30 do 14. 00

            21. 12.  - vianočné triednické besiedky, koniec vyučovania o 11. 35, ŠKD pokračuje

            22. 12.  - 7. 1. 2019 - vianočné prázdniny

            8. 1. 2019  - návrat do školy

            Sv. omše

            04. 12. - 6. A

            14. 12. - 5. A

            21. 12. -  4. A

             

            november 2018

            2. 11. - jesenné prázdniny

            5. 11. - 1. 12.  - výtvarná súťaž Červené stužky

            5. - 9. 11. - technická olympiáda - školské kolo 5. až 8. roč.

            12. 11. - štvrťročná klasifikačná porada

            13. 11. -   7. roč. - úvod do finančnej gramotnosti - workshop, 1. až 3. hodina

                          -   8.roč.  - finančná gramotnosť, úvery, financovanie, workshop,                                           2. stretnutie, 4. až 6.  hodina

            13. 11.  - exkurzia do bioparku, 3. a 4. roč.

            15. 11.  - burza stredných škôl - 9. ročník

            15. 11.  - testovanie Komparo 2018 SJL a MAT - 9. ročník (1. až 3. hodina)

            19. 11. - divadlo v anglickom jazyku 3. až 6. ročník od 10.00

            20. 11. - výlet ŠKD do kašieľa v Radoli

            21. 11. - Testovanie5 2018 - 5. ročník

            22. 11. - duchovná obnova 6. A trieda 

            28. 11.  - týždeň peňazí a hier, interaktívne pásmo v krajskej knižnici pre 9.roč.

            28. 11.  - olympiáda SJL, 9. roč., obvodové kolo

            30. 11. - svätenie adventných vencov

             

            október 2018

            2. 10. - exkurzia Bielsko – Biala, Oswienčim, žiaci 8. a 9. ročníka a 1. roč. GKP

            5. 10.  - O pohár primátora Žiliny - bežecké preteky vybraných žiakov ročníkov  1. - 4.

            16. 10. - Svetový deň výživy, ochutnávka zdravých jedál

            25.10. - olympiáda SJL kategória C – 8. a 9. ročník, školské kolo

            30. 10. - štátny sviatok

            31. 10. – 4. 11. - jesenné prázdniny

             

            september 2018

            3. 9. - začiatok školského roka o 8.30 v triedach, 9.30 sv. omša, stretnutie rodičov žiakov 1. ročníka v 1. A a 1. B triede

            10. 9. - odovzdanie zápisných lístkov do ŠKD

            12. - 13. 9. - vyhodnotenie kariérneho poradenstva - 9. ročník

            13. 9. - odovzdanie prihlášok na krúžky

            14. 9. - jesenné účelové cvičenie 2. stupeň 

            19. 9. - Deň zdravého ovzdušia - Hlinkovo námestie - 9. ročník

            21. 9. - didaktické hry - 1. stupeň

            28. 9. - Deň výskumníkov - 9. ročník

            28. - 29. 9. - noc v škole - 5. až 7. ročník

             

            Školský rok 2017/2018

            jún 2018

            1. 6. - MDD - 1. stupeň športové hry, 2. stupeň športový deň u Saleziánov

            2. 6. - Deň rodiny

            4. - 8. 6. - Plavecký výcvik 4. A trieda

            5. 6. - Konzultačné rodičovské stretnutia v čase od 15.00 do 17.00

            7. 6. - Školský výlet 7. A

            11. - 12. 6. - Školský výlet 8. A

            13. 6. - Úvod do finančnej gramotnosti 7. A (1. až 3. hodina), 8. A (4. až 6. hodina)

            14. 6. - Duchovná obnova 9.A

            15. 6. - Púť pre prvoprijímajúce deti

            19. - 20. 6. - Festival saleziánskej kultúry, divadlo

            22. 6. - Uzatvorenie známok a dochádzky

            25. 6. - Klasifikačná porada

            26. 6. - filmové predstavenie 1. stupeň

            29. 6. - Sviatok sv. Petra a Pavla - sv. omša 8. 30 v škole, odovzdávanie vysvedčení

             

            máj 2018

            2. 5. - Minifutbal

            9. 5. - Slávik Slovenska - okresné kolo

            10. 5. - Nanebosvstúpenie Pána - sv. omša v Katedrále o 8.30

            11. 5. - Profesionálna orientácia - 8. A

            21. 5. - Diecézny stolnotenisový turnaj

            23- 24. 5. - Medznárodné cyklistické preteky - Memoriál J. Buštu

            25. 5. - Beh do Strečnianskych hradných schodov

            28. 5. - Účelové cvičenie a didaktické hry

            31. 5. - Sviatok Kristovho Tela a Krvi - sv. omša v Katedrále o 10.00

             

            apríl 2018

            4. 4. - Metodický deň Diecézneho školského úradu

            6. 4. - Deň katolíckych učiteľov, sviatok Ján de la Salle

            10. 4. - Duchovná obnova 8. A

            10. 4. - Zápis do 1. ročníka

            10. 4. - Odovzdanie prihlášok na stredné školy rodičmi

            11. 4. - Prednáška pre 6.A - Nechajme city plynúť

            16 - 20. 4. - Zber papiera

            17. 4. - Klasifikačná porada - 3/4-ročná

            24. 4. - Shakespear´s day – okresné kolo

             

            marec 2018

            6. 3. - Triedne rodičovské stretnutia o 16.00

            13. 3. - Pytagoriáda - okresné kolo

            14./15. 3. - Einstein teen - okresné kolo

            15. 3. - Škôlkar v škole

            19. 3. - Matematický klokan

            20. 3. - Slávik Slovenska - školské kolo 1. stupeň

            21. 3. - Testovanie 9 2018

            22. 3. - Biblická olympiáda - dekanátne kolo

            22. 3. - Duchovná obnova 8. A trieda

            27. 3. - Deň otvorených dverí 1. stupeň ZŠ

            29. 3. - 3. 4. - Veľkonočné prázdniny

             

            február 2018

            2. 2. - Polročné prázdniny

            6. 2. - Hviezdoslavov Kubín - školské kolo

            6. 2. - Geografická olympiáda - okresné kolo

            8. 2. - Bábkové divadlo "Perinbaba" - 1. stupeň

            12. 2. - Prihlášky na SŠ - talentové odbory (posledný termín)

            13. 2. - Sviatok sv. Cyrila a Metoda, sv. omša v Katedtále 8. 30 hod.

            13. 2. - Karnevalový deň od 10.00 hod.

            14. 2. - Popolcová streda

            14. 2. - Valentínska pošta

            15. 2. - Duchovná obnova 7. A trieda

            15. 2. - Olympiáda DEJ - okresné kolo

            19. - 23. 2. - Jarné prázdniny

            27. 2. - Hviezoslavov Kubín - okresné kolo 1. stupeň

            28. 2. - Hviezoslavov Kubín - okresné kolo 2. stupeň

             

            január 2018

            8. 1. - Začiatok vyučovania

            9. 1. - Požehnanie budovy školy

            15. 1. - Turnaj vo futbale

            16. 1. - Olympiáda ANJ - okresné kolo

            18. 1. - Biblická olympiáda - školské kolo

            22. - 26. 1. - Lyžiarsky výcvik 8. a 9. ročník 

            29. 1. - Pedagogická rada - polročná klasifikačná porada

            31. 1. - Odovzdávanie výpisov známok žiakom - 5. hodina 

             

            december 2017

            1. 12. - Svätenie adventných vencov

            1. 12. - Červené stužky - celoslovenské stretnutie

            5. 12. - Triedne rodičovské stretnutia o 16.00 hodine

            5. 12. - Vianočné trhy ŠKD

            6. 12. - Byť Mikulášom pre všetkých (1. stupeň ZŠ)

            7. 12. - Divadlo v ANJ 3. - 9. ročník ZŠ

            8. 12. - Nepoškvrnené počatie Panny Márie - sviatok sv omša v Katedrále 8.30 hod.

            11. - 12. 12. - Exkurzia Praha - Národné technické múzeum, Vianočné trhy (výber 6. až 9. ročník)

            14. 12. - Vianočná besiedka pre rodičov (1. - 5. ročník)

            21. 12. - Vianočná akadémia

            23. 12. - 5. 1. Vianočné prázdniny

             

            november 2017

            1. 11. - Sviatok

            7. 11. - Burza stredných škôl

            8. 11. - Červené stužky - výtvarná súťaž

            8. 11. - Účasť na halovom futbalovom turnaji CZŠ Ž. Bosniakovej Teplička nad Váhom

            9. 11. - Účať na Behu 17. novembra

            10. 11. - Technická olympiáda

            14. 11. - Štvrťročná klasifikačná porada

            16. 11. - Skúšobné testovanie deviatakov - KOMPARO

            16. 11. - Prezentácia Godzone Tour veľká prestávka - kaplnka

            17. 11. - Deň boja za slobodu a demokraciu - štátny sviatok

            22. 11. - Testovanie 5 - 2017

            23. 11. - Návšteva bábkového dibvadla - 1. stupeň ZŠ

            28. 11. - Popoludnie otvorených dverí - 1. stupeň ZŠ

            30. 11. - Duchovná obnova 6. A

            30. 11. - "Všetkovedko" - 2. - 5. ročník ZŠ

             

            október 2017

            3. 10. - Rodičovské stretnutie (začiatok o 16.00 hod. v kaplnke)

            12. 10. - Pasovanie za prvákov

            17. 10. - Súťaž jednotlivcov v riešení SUDOKU

            18. 10. - Milión detí sa modlí Ruženec - za mier vo svete (9. 00 hod. v kaplnke)

            27. - 28. 10. - Noc v škole 5. až 7. ročník 

            27. 10. - Olympiáda SJL kategória C - školské kolo

            30. 10. - 1. 11. - Jesenné prázdniny 

             

            september 2017

            4. 9. - Začiatok školského roka + sv. omša v škole + stretnutie rodičov 1. ročníka

            5. - 6.  9. - Triednické práce, ponuka krúžkov rozdanie prihlášok do krúžkov, zápisných lístkov do ŠKD

            7. 9. - Začiatok vyučovania podľa tried a rozvrhu

            8. 9. - Odovzdanie zápisných lístkov do ŠKD

            12. 9. - Odovzdanie vzdelávacích poukazov žiakom

            13. 9. - Odovzdanie prihlášok do krúžku

            14. 9. - Jesenné účelové cvičenie + didaktické hry 

            22. 9. - Noc v škole pre 1. stupeň ZŠ - "Lesná noc"

             

            Školský rok 2016/2017

            jún 2017

            2. 6. - Medzinárodný deň detí - aktivity v škole

            2. 6. - Triedny výlet 6. A

            2. - 5.  6. - Turíčný víkend, Salzburg

            5. - 9. 6. - Plavecký výcvik 2. A

            6. 6. - Správaj sa normálne (5. A)

            7. 6. - Trestnoprávna zodpovednosť (8. A)

            7. 6. - Fotografovanie tried

            15. 6. - Sviatok Kristovho Tela a Krvi (Katedrála)

            15. 6. - Výlet za odmenu (2. st. ZŠ a GYM) - Bratislava sv. omša a návšteva Prezidentského paláca

            23. 6. - Uzatváranie známok

            26. 6. - Klasifikačná porada

            28. 6. - Rozlúčka s deviatakmi

            29. 6. - Sviatok sv Petra a Pavla - záverečná sv. omša

            30. 6. - Odovzdávanie vysvedčení

             

            máj 2017

            2. 5. - Spolupráca s políciou - beseda, krádeže, alkohol, cigarety, šikanovanie 6. A, 7. A

            7. 5. - 1. sv. prijímanie 3. A - Katedrála

            8. 5. - 5. 6. - Organizovanie školských výletov

            16. 5. - Stolnotenisový turnaj starších žiakov o pohár riaditeľky DŠU

            17. 5. - Slávik Slovenska - okresné kolo

            17. 5. - Trestnoprávna zodpovednosť mladých ľudí - beseda 9. A

            20. 5. - Deň rodiny

            22. 5. - Účelové cvičenie a didaktické hry

            23. 5. - Škrábikov Rajec

            25. 5. - Nanebovstúpenie Pána - sv. omša v Katedrále o 8.30

            25. 5. - Púť cirkevných škôl - Živčáková (8. A)

            29. 5. - Dopravné ihrisko 4. A

            30. 5. - Konzultačné rodičovské stretnutia

            31. 5. - Oceňovanie najlepších žiakov diecézy -ZŠ 

             

            apríl 2017

            4. 4. - Matematická olympiáda 6., 7. a 8. ročník

            5. 4. - Slávik Slovenska - školské kolo

            5. 4. - Testovanie9 2017

            7. 4. - Deň katolíckych učiteľov - sviatok Jána de la Salle

            do 7. 4. - Odovzdanie prihlášok na stredné školy riaditeľke školy

            do 10. 4. - Zaslanie prihlášok na stredné školy

            11. 4. - 3/4 ročná klasifikačná porada

            11. 4. - Profesionálna orientácia žiakov 8. ročníka

            13. - 18. 4. - Veľkonočné prázdniny

            20. 4. - Duchovná obnova 9. A

            21. 4. - Exkurzia Oswienčim, Krakow

            21. 4. - Deň Zeme, Zemír, Zemírko

            24. a 25. 4. - Protidroová prednáška

            25. 4. - Zápis do 1. ročníka ZŠ (14.30 - 17.30)

            24. - 28. 4. - Zber papiera

             

            marec 2017

            27. 2. - 3. 3. - Jarné prázdniny

            6. - 28. 3. - Predajná burza kníh v knižnici

            8. 3. - Prezentácia z projektu Alinko (1. stupeň)

            15. 3. - Škôlkar v škole (návšteva predškolákov z MŠ Predmestská)

            20. 3. - Matematický klokan

            21. 3. - Popoludnie pre rodičov detí -  predškolákov

            23. 3. - Einstein teen - okresné kolo

            28. 3. - Triedne rodičovské združenia o 16.00

            30. 3. - BOSS - súťaž pre ZŠ

             

            február 2017

            2. 2. - Duchovná obnova - VIII.A

            3. 2. - Polročné prázdniny - piatok

            7. 2. - Geografická olympiáda - okresné kolo

            10. 2. - Odovzdanie prihlášok na talentové a bilgválne stredné školy (najneskorší termín)

            14. 2. - Hviezdoslavov Kubín 1. stupeň - okresné kolo

            14. 2. - Sviatok sv. Cyrila a Metoda - sv. omša v Katedrále 8.30, 10.00 filmové predstavenie v Mirage

            14. 2. - Valentínska pošta, srdiečkový deň

            22. 2. - Karnevalový deň od 10.00

            27. 2. - 3. 3. - Jarné prázdniny

             

            január 2017

            9. 1. - Začiatok vyučovania

            10. 1. - Požehnanie budovy školy

            12. 1. - Duchovná obnova 7. A

            17. 1. - Olympiáda ANJ okresné kolo

            do 23. 1. - Uzatvorenie známok (dochádzka do 21. 1.)

            24. 1. - Matematická olympiáda

            24. 1. - Polročná klasifikačná porada

            31. 1. - Odovzdávanie výpisov známok žiakom - 5. hodina, 6. hodina sa neučí

            3. 2. - Polročné prázdniny - piatok

             

            december 2016

            1. 12. - Vianočná Viedeň

            do 2. 12. - Vianočné trhy ŠKD

            do 2. 12. - Geografická olympiáda - školské kolo

            6. 12. - Byť Mikulášom pre všetkých

            7. 12. - Divadelné predstavenie v anglickom jazyku - Dom odborov 

            7. 12. - ... a Slovo bolo u Boha - Ružomberok

            7. a 8. 12. - Pytagoriáda

            8. 12. - Nepoškvrnené počatie Panny Márie - sviatok školy

            od 12. 12. - Olympiáda z ANJ 

            15. 12. - Vianočná besiedka pre rodičov ZŠ 

            21. 12. - Vianočný koncert - Dom umenia Fatra

            23. 12. - 5. 1. - Vianočné prázdniny

            9. 1. - Začiatok vyučovania 

             

            november 2016

            1. 11. - Sviatok všetkých svätých

            3. 11. - Beh 17. novembra

            7. - 11. 11. - Informatická súťaž iBobor

            11. 11. - Technická olympiáda - školské kolo 

            15. 11. - Termín na odovzdanie poplatkov ZRŠ

            15. 11. - Štvrťročná klasifikačná porada

            16. 11. - Komparo 9 - po skončení pokračuje vyučovanie v 9. A podľa rozvrhu

            17. 11. - Deň  boja za slobodu a demokraciu, štátny sviatok 

            23. 11. - Testovanie 5-2016 - po skončení pokračuje vyučovanie v 5. A podľa rozvrhu 

            25. 11. - Svätenie adventných vencov 7.15 v školskej kaplnke

            28. 11. - 2. 12. - Školské kolo geografickej olympiády

            29. 11. - Triedne rodičovské stretnutia o 16.00 hod.

             

            október 2016

            4. 10. - Triedne rodičovské združenia

            7. 10. - Noc v škole 2. stupeň

            12. 10. - Pasovanie prvákov

            17. 10. - Svetový deň výživy 

            17. - 21. 10. - Škola v prírode 

            26. 10. - Súťaž v SUDOKu pre žiakov 8. a 9. ročníkov 

            27. 10. - Duchovná obnova 6. A

            28. 10. - 1. 11. - Jesenné prázdniny

             

            september 2016

            5. 9. - Začiatok školského roka - 8.30 v triedach

            5. 9. - Úvodná svätá omša v škole

            5. 9. - Stretnutie rodičov 1. ročníka

            7. 9. - Ponuka krúžkov - zverejnenie 

            9. 9. - Aktualizácia zápisných lístkov ŠKD

            12. 9. - Odovzdanie vzdelávacích poukazov

            16. 9. - Jesenné účelové cvičenie ZŠ  a didaktické hry

            16. 9. - Odovzdanie prihlášok do CVČ a na krúžky

            16. 9. - Vyzberanie vzdelávacích poukazov

            21. 9. - Exkurzia ŠKD - sklárne Valaská Belá

            30. 9. - Indiánska noc v škole 2. až 4. ročník

             

            Školský rok 2015/2016

            jún 2016

            1. 6. - Triedny výlet 7. a 8. A

            2. 6. - Triedny výlet 3. a 4. A

            4. 6. - Deň rodiny - 9.00 do 12.00 

            7. 6. - Konzultačný deň

            9. 6. - Fotografovanie žiakov

            22. 6. - Výlet za odmenu pre 2. stupeň - Krakow

            24. 6. - Koncoročná klasifikačná porada

            28. 6. - Rozlúčka s deviatakmi

            29. 6. - Sviatok sv. Petra a Pavla - záverečná svätá omša v škole

            30. 6. - Odovzdávanie vysvedčení

             

            máj 2016

            5. 5. - Slávik Slovenska - okresné kolo

            5. 5. - Nanebovstúpenie Pána - sviatok katolíckych škôl svätá omša v Katedrále 8.15

            5. 5. - Púť  katolíckých škôl - Turzovka - Živčáková 

            9. a 12. 5. - Príjímacie skúšky na SŠ - 1. kolo

            16. a 17. 5. - Duchovná obnova 9. A

            20. a 21. 5. - Noc v škole - 1. až 4. ročník ZŠ

            24. 5. - Stolnotenisový turnaj o Pohár riaditeľky DŠÚ, Žilina

            24. 5. - Škrábikov Rajec

            26. 5. - Sviatok Kristovho Tela a Krvi - svätá omša v škole

            29. 5. - 1. sväté prijímanie 3. A - Katedrála o 10.30

            30. 5. - Oceňovanie najlepších žiakov diecézy - ZŠ

            30. 5. - Účelové cvičenie a didaktické hry ZŠ

             

            apríl 2016

            1. 4. - Prvopiatková adorácia - 5.A

            5. 4. - Triedne rodičovské združenia o 16.00

            6. 4. - Testovanie 9 2016 

            7. 4. - Metodický deň

            7. 4. - Riaditeľské voľno

            11. 4. - Slávik Slovenska - školské kolo

            13. 4. - Výchovný koncert v Dome umenia Fatra 10. 30 až 11. 30

            14. a 15. 4. - Zápis žiakov do 1. ročníka od 14.30 do 17.00

            18. - 22. 4. - Zber papiera

            17. 4. - Zaslanie prihlášok na stredné školy

            19. 4. - 3/4 ročná klasifikačná porada

            22. 4. - Deň Zeme - Zemír, Zemírko

            27. 4. - Shakespeare`s day - okresné kolo

            29. 4. - Dopravné ihrisko

             

            marec 2016

            29. 2. - 4. 3. - Jarné prázdniny

            8. a 9. 3. - Hviezdoslavov Kubín 

            9. 3. - Pytagoriáda

            10. 3. - Biblická olympiáda - dekanátne kolo

            10., 17. a 31. 3. - Škôlkar v škole

            21. 3. - Shakespear´s day

            23. 3. - Krížová cesta v školekej kaplnke

            24. až 29. 3. - Veľkonočné prázdniny

            celý marec - predajná burza kníh v školskej knižnici

             

            február 2016

            1. 2. - Polročné prázdniny

            4. 2. - Geografická olympiáda okresné kolo

            4. 2. - Hviezdoslavov Kubín 2. stupeň

            5. 2. - 12. 2. - Valentínska pošta

            8. 2. - Turnaj vo futbale

            9. 2. - Karnevalový deň - od 10. 00 v maskách

            11. 2. - Hviezdoslavov Kubín 1. stupeň

            do 17. 2. - Odovzdanie prihlášok RŠ na talentové SŠ

            18. 2. - Duchovná obnova 8. A

            29. 2. - 4. 3. - Jarné prázdniny

             

            január 2016

            11. 1. - Začiatok vyučovania

            12. 1. - Požehnanie budovy školy

            13. 1. - Olympiáda ANJ - okresné kolo

            18. - 22. 1. - Lyžiarsky výcvik - 8.A a 9.A

            19. 1. - Matematická olympiáda okresné kolo

            25. 1. - Biblická olympiáda - školské kolo

            26. 1. - Polročná klasifikačná porada

            29. 1. - Odovzdávanie výpisov známok 1. stupeň 4. hodina, 2. stupeň 5. hodina

            1. 2. - Polročné prázdniny, začiatok vyučovania 2. 2

             

            december 2015

            1. 12. - Triedne rodičovské združenia 16.00

            1. 12. - Prijímanie tretiakov za kandidátov na 1. sv. prijímanie 16.00 kaplnka

            1. 12. - Vianočné trhy

            1. 12. - Talentída Expert geniality show - súťaž

            1. 12. - Všedkovedko - súťaž

            2. 12. - Okresné kolo technickej olympiády

            2. až 4. 12. - Centík pre Afriku - predaj 12.30 až 14.15 

            30. 11. až 4. 12 - Koláč pre Afriku 

            4. 12. - Byť Mikulášom pre všetkých

            7. 12. - Štvrtáci štvrtákom

            do 8. 12. - Olympiáda MAT

            8. 12. - Nepoškvrnené počatie Panny Márie - sv. omša Katedrála 10.00 - po skončení návrat do školy

            4. - 11. 12. - Geografická olympiáda 

            10. 12. - Olympiáda SJL

            do 11. 12. - Olympiáda ANJ

            do 15. 12. - Pytagoriáda

            17. 12. - Vianočná besiedka pre rodičov  1. stupeň + 5. a 6. trieda

            22. 12. - Vianočná akadémia

            23. 12. - 7. 1. 2016  - Vianočné prázdniny

            8. 1.  2016 - Riaditeľské voľno - začiatok vyučovania 11. 1. 2016

             

            november 2015

            4. 11. - účasť na Behu 17. novembra

            5. 11. - technická olympiáda - školské kolo

            6. 11. - duchovná obnova 6. trieda

            9. až 13. 11. - iBobor - súťaž podľa kategórií

            10. 11. - účasť anglickom divadle 8.30 - 3. až 5. ročník, 10.30 - 6. až 9. ročník

            10. 11. - štvrťročná klasifikačná porada

            12. 11. - Komparo 9 2015 - 9. ročník 

            16. 11. - riaditeľské voľno 

            23. 11. - olympiáda SJL - školské kolo

            25. 11. - Testovanie 5 - 2015 5. ročník

            26. 11. - účasť na súťaži ...a Slovo bolo u Boha... v Ružomberku

            27. 11. - svätenie adventných vencov o 7.15 v kaplnke

            30. 11. - Adopcia na diaľku - Centíková burza

             

            október 2015

            2. 10. - účasť na cezpoľnom behu

            5. 10. - 9. 10. - plavecký kurz 3. ročník

            6. 10. - plenárne a triedne rodičovské zruženia

            9. 10. - výchovný koncert (Dom odborov)

            9. 10. - účasť na futbalovom turnaji dievčat

            14. 10. - pasovanie prvákov - 16.00

            14. 10. - účať na burze informácií - 9. trieda

            15. 10. - duchovná obnova - 5. trieda

            16. 10. - svetový deň výživy

            29. 10. - 30. 10. - jesenné prázdniny

             

            september 2015

            2. 9.

            – začiatok školského roka 2015/2016

            - stretnutie žiakov v triedach – 8. 30

            - stretnutie rodičov žiakov 1. ročníka – 8. 30 v 1. A triede

            - svätá omša – 9. 30 v areáli školy

            3. - 4. 9. - triednické práce, vyučovanie 4 hodiny

            7. 9. - vyučovanie podľa rozvrhu

            10. 9. - rozdanie vzdelávacích poukazov

            11. 9. - jesenné účelové cvičenie

            16. 9. - ukončenie prihlasovania do CVČ a krúžkov

            18. 9. - možnosť odovzdania vzdelávacích poukazov pre CVČ

            25. 9. - noc výskumníkov

            28. 9. - 3. 10. - plavecký kurz 3. ročník

            28. 9. - divadelné predstavenie Protu korupcii - 1. stupeň

            29. 9. - prednáška - Pravda o drogách

             

             

      • Kontakt

        • Spojená škola Kráľovnej pokoja
        • Email školy: skola@sskp.sk
        • Email na správcu obsahu: kuriak@sskp.sk
        • Kancelária školy: +421 910 852 152 Zástupca pre Gymnázium: +421 911 912 371 Zástupca pre ZŠ: +421 910 852 152 Školská jedáleň: +421 910 505 300 Materská škola, veľkí: +421 910 852 468 Materská škola, malí: +421 910 852 467
        • Na Závaží 2 010 01 Žilina
        • IČO: 37909533
        • DIČ: 2021879838
        • IBAN: SK13 0200 0000 0018 7253 1751 SWIFT/BIC SUBASKBX
        • Zodpovedná osoba: Konferencia biskupov Slovenska, Kapitulská 11, P. O. Box 11, 814 99 Bratislava, IČO: 00684325, DIČ: 2020804841 gdpr.kbs.sk, e-mail: dpo@kbs.sk
      • Prihlásenie