Voľné pracovné miesta

Edujobs.sk - kompletná ponuka práce na našej škole

Rozvrh 2019/2020 Organizácia 2019/20 Centrum voľného času Krúžky 2018/19 Nepravidelná mimoškolská činosť Tábory 2020 Aktuality

 

Gymnázium

Streda

Matematika - maturanti

Július Janek

07.10 - 07.55 IV. AG
Štvrtok

Matematika - maturanti

Július Janek

13.45 - 15.00 IV. AG

Vedy prírodné v pokusoch

Bibiána Holíková

13.30 - 15.30 Učebňa fyziky
Piatok

Workout Pro

Roman Klandúch

17.00 - 19.30 Telocvičňa

 

Materská škola

Deň Záujmový krúžok Hodina Miestnosť
Pondelok

Angličtina hrou MŠ

Martina Magočová

14.30 - 15.30 Jazyková učebňa ZŠ - CJ 1
Utorok

Hra na klavír - MŠ + 1. ročník

Klára Kubačáková

14.30 - 15.30  trieda 9. A
Streda

Angličtina hrou MŠ

Martina Magočová

14.30 - 15.30 Jazyková učebňa ZŠ - CJ 1
Štvrtok

Tanečno - folklórny krúžok MŠ

Eva Kuriaková

14. 30 - 16.30 Posilňovňa
Piatok

Hra na klavír - MŠ + 1. ročník

Klára Kubačáková

14.30 - 15.30  trieda 9. A

 

 

Základná škola
Deň Záujmový krúžok Hodina Miestnosť
Pondelok

Športový krúžok

Jarmila Fujaková

13.30 - 15.30 Telocvičňa

IT kids

Daniel Kuriak

13.30 - 15.30 Učebňa informatiky

Logické hry

Július Janek

13.30 - 15.30 9. trieda
Utorok

Hra na klavír -  2., 3., 4.  ročník

Klára Kubačáková

13.30 - 14.30 9. trieda

Hra na klavír - 1. ročník + MŠ

Klára Kubačáková

14.30 - 15.30 9. trieda

Tanečno - folklórny krúžok  ZŠ

Eva Kuriaková

13.45 - 15.45 Posilňovňa

Futbalový krúžok  1., 2.,  3. ročník

Anton Mrmus

13. 45 - 15.45 Telocvičňa
Streda

Stolný tenis

Anton Mrmus

13.45 - 15.45 Posilňovňa

Florbal

Dominik Hriník

13.45 - 14.45 Telocvičňa
Štvrtok

Malý kutil

Ján Majdiš

13. 45 - 15.45 Miestnosť CVČ

Slovenčina naša

Oľga Palková

14.00 - 16.00 9. trieda

Futbalový krúžok   4., 5., 6., 7.  ročník

Anton Mrmus

13. 45 - 15.45 Telocvičňa
Piatok

English one

Angelika Majdišová

13.00 - 15.00 Jazyková učebňa ZŠ - CJ 1

Tvorivé dielne

Jana Linetová

13.30 - 15.30  trieda 9. A

Hra na klavír -  2., 3., 4.  ročník

Klára Kubačáková

13.30 - 14.30 Miestnosť CVČ

Hra na klavír - 1. ročník + MŠ

Klára Kubačáková

14.30 - 15.30 Miestnosť CVČ

Florbal

Dominik Hriník

13. 45 - 15.45

Telocvičňa