Voľné pracovné miesta

Edujobs.sk - kompletná ponuka práce na našej škole

Školský klub detí Aktuality Oddelenia Činnosť


Školský rok 2018/2019

ŠKD 1 - vychovávateľka - p. Führichová Katarína 

P.č.
Priezvisko a meno žiaka
Trieda
1.
 Bartko Samuel
I.A
2.
 Bodjanová Ema
I.A
3.
 Galovič Alex
I.A
4.
 Hlavatý Jakub
I.A
5.
 Janurová Viktória
I.A
6.
 Kosturko Adrián
I.A
7.
 Labuda Matúš
I.A
 8. 
 Pakanec Andrej
I.A
9.
 Pakanec Jozef
I.A
10.
 Petrášová Ema
I.A
11.
 Pončíková Natália
I.A
12.
 Sabová Alexandra
I.A
13.
 Sikelová Lilian
I.A
14.
 Bodjan Filip
III.A
15.
 Duranzia Teo
III.A
16.
 Janišík Matúš
III.A
17.
 Jašík Ľuboš
III.A
18.
 Kohút Matej Michael
III.A
19.
 Kopačka Nikolas
III.A
20.
 Mišutka Lukáš
III.A
21.
 Novosad Erik
III.A
22.
 Ševčík Marián
III.A
23.
 Valla Erik
III.A
24.
 Chovanec Michal
III.A
25.
 Zanovit Filip
III.A
26.
 Michalec Tobias
III.A
27.
 Sabo Samuel
III.A
28.
 Vozárik Tomáš
III.A
29.
 Pončík Jakub
III.A
30.  Mozsiová Vanesa III.A


ŠKD 2 - vychovávateľka - Bc. Takáčová Jana

P.č.
Priezvisko a meno
Trieda
1.
 Čepčáni Marek
I.B
2.
 Galovičová Amélia
I.B
3. 
 Hoterová Lujza
I.B
4.
 Hrušková Sabína
I.B
5.
 Chovancová Karolína
I.B
6.
 Labant Patrik
I.B
7.
 Lajmonová Alžbeta
I.B
8.
 Matiaška Marek
I.B
9.
 Maxa Ján
I.B
10.
 Panáková Izabela
I.B
11.
 Piková Zara
I.B
12. 
 Pudiš Tomáš
I.B
13.
 Remeková Laura
I.B
14.
 Spišák Samuel
I.B
15.
 Agafonov Štefan
IV.A
16.
 Bielik Dušan
IV.A
17.
 Cicuová Viktória
IV.A
18.
 Frič Martin
IV.A
19.
 Hronský Štefan
IV.A
20.
 Jancová Karolína
IV.A
21.
 Jang Yoel
IV.A
22.
 Kacianová Zora
IV.A
23.
 Káčerik Tomáš
IV.A
24. 
 Kozáčková Eliška
IV.A
25.
 Milo Andrej
IV.A
26.
 Ondrejčík Matej
IV.A
27.
 Piková Lara
IV.A
28.
 Rolčeková Ema
IV.A
29.
 Schneider Jakub
IV.A
30.
 Trúchla Veronika
IV.A
  31.
 Trúchly Peter
    IV.A
32.  Viun Vladislav I.B


ŠKD 3 - vychovávateľka - Mgr. Lorencová Katarína

P.č.
  Priezvisko a meno
Trieda
  1.
 Figuli Alica
  II.A
  2.
 Gažúrová Erika
  II.A
  3.   
 Chudinová Chiara Mária
  II.A
  4.
 Kačerík Juraj
  II.A
  5. 
 Kolembusová Zita
  II.A
  6.
 Kováč Šimon
  II.A
  7. 
 Kozinka Oliver
  II.A
  8.
 Lašút Ján
  II.A
  9.
 Milová Ľubica
  II.A
 10.
 Park Nathan
  II.A
 11.
 Remek Michal
  II.A
 12.
 Schneider Šimon
  II.A
 13.
 Smeták Samuel
  II.A
 14.
 Svoboda Ryan
  II.A
 15.
 Tomašcová Timea
  II.A
 16.
 Uhrín Ivan
  II.A
 17.
 Bajtoš Adrián
  II.A
 18.
 Brezániová Jana
  V.A
 19.
 Červenec Dávid
  V.A
 20.
 Pika Eliáš
  V.A
 21.
 Solárová Veronika
  V.A
 22.
 Ševčík Timotej
  V.A
 23.
 Pudiš Daniel Adrián
  VI.A
 24.
 Remeková Vanesa
  VI.A
 25.  Mozsiová Sofia II.A
 26.  Šeliga Ján II.A
 27.  Všetička Dominik VI.A