• Učitelia

      • Mgr. Róbert Andrejko
        Mgr. Róbert AndrejkoUčiteľAnglický jazyk, Konverzácie v ANJ (GYM)
      • Mgr. Lenka Brodňanová
        Mgr. Lenka BrodňanováAsistentkaasistent pedagóga
      • PaedDr. Martin Danišek
        PaedDr. Martin DanišekUčiteľRímskokatolícke náboženstvo I. stupeň ZŠ, školský kaplán
      • Mgr. Jarmila Fujaková
        Mgr. Jarmila FujakováUčiteľka
        Triedna učiteľka: II.A
        učiteľka I. stupňa ZŠ, Hudobná výchova, Telesná a športová výchova (ZŠ)
      • Mgr. Adriána Hančinská
        Mgr. Adriána HančinskáUčiteľkaKatolícke náboženstvo (GYM)
      • Mgr. Mária Heroneková
        Mgr. Mária HeronekováUčiteľkaDejepis, Slovenský jazyk a literatúra, Technika (ZŠ/GYM)
      • Mgr. Martina Holešťáková
        Mgr. Martina HolešťákováUčiteľka
        Triedna učiteľka: I.A
        učiteľka I. stupňa ZŠ, Hudobná výchova, Telesná a športová výchova (ZŠ)
      • Bc. Mária Hodásová
        Bc. Mária HodásováVychovávateľka
        Triedna učiteľka: ŠKD2
        vychovávateľka v ŠKD
      • RNDr. Bibiána Holíková
        RNDr. Bibiána HolíkováUčiteľka
        Triedna učiteľka: IV. AG
        Fyzika, Chémia, Seminár z chémie (GYM)
      • Mgr. Dominik Hriník
        Mgr. Dominik HriníkUčiteľTelesná a športová výchova, Dejepis (ZŠ/GYM)
      • Mgr. Ján Hrkút, PhD.
        Mgr. Ján Hrkút, PhD.UčiteľKatolícke náboženstvo (GYM)
      • Mgr. Lucia Hrkútová
        Mgr. Lucia HrkútováUčiteľka
        Triedna učiteľka: I.AG
        Anglický jazyk (GYM)
      • Mgr. Zuzana Hrtúsová
        Mgr. Zuzana HrtúsováŠpeciálna pedagogička
      • Mgr. Alena Hujíková
        Mgr. Alena HujíkováUčiteľka
        Triedna učiteľka: VIII. A
        Anglický jazyk (ZŠ)
      • Mgr. Mária Jakubcová
        Mgr. Mária JakubcováUčiteľkaBiológia, Fyzika, Geografia, Chémia, Technika (ZŠ)
      • Mgr. Dušan Jančok
        Mgr. Dušan JančokUčiteľ
        Triedny učiteľ: IX. A
        Matematika, Fyzika (ZŠ/GYM)
      • Mgr. Július Janek
        Mgr. Július JanekUčiteľ
        Triedny učiteľ: II. AG
        Matematika, Telesná a športová výchova (ZŠ/GYM)
      • Mgr. Miroslava Klučiariková
        Mgr. Miroslava KlučiarikováUčiteľka
        Triedna učiteľka: I.BG
        Slovenský jazyk a literatúra, Biológia, Seminár z biológie (GYM)
      • Mgr. Eva Kováčová
        Mgr. Eva KováčováAsistentkaasistent pedagóga
      • Mgr. Ingrid Kováčová
        Mgr. Ingrid KováčováUčiteľkaRímskokatolícke náboženstvo I. stupeň ZŠ
      • Mgr. Gabriela Králiková
        Mgr. Gabriela KrálikováUčiteľka
        Triedna učiteľka: III. AG
        Geografia, Občianska náuka, Umenie a kultúra, Seminár z geografie a z občianskej náuky (ZŠ/GYM)
      • Mgr. Jakub Krenželák
        Mgr. Jakub KrenželákUčiteľNemecký jazyk, Dejepis (ZŠ/GYM)
      • Mgr. Gabriela Kučerová
        Mgr. Gabriela KučerováUčiteľka
        Triedna učiteľka: IV. A
        učiteľka I. stupňa ZŠ
      • Ing. Daniel Kuriak
        Ing. Daniel KuriakUčiteľInformatika, Technika (ZŠ/GYM)
      • Mgr. Eva Kuriaková
        Mgr. Eva KuriakováAsistentkaasistent pedagóga
      • Mgr. Marta Lakatošová
        Mgr. Marta LakatošováUčiteľkaAnglický jazyk, Výtvarná výchova (ZŠ)
      • Mgr. Katarína Lorencová
        Mgr. Katarína LorencováVychovávateľka
        Triedna učiteľka: ŠKD3
        vychovávateľka v ŠKD
      •  Martina Magočová
        Martina MagočováUčiteľka
        Triedna učiteľka: MŠ M
        materská škola
      • Mgr. Marta pg Majdišová
        Mgr. Marta pg MajdišováUčiteľkamaterská škola
      • Mgr. Zuzana Michaľaková
        Mgr. Zuzana MichaľakováUčiteľka
        Triedna učiteľka: V. A
        Matematika, Rímskokatolícke náboženstvo, Technika, Výtvarná výchova (ZŠ/GYM)
      • Mgr. Oľga Palková
        Mgr. Oľga PalkováPedagogická zástupkyňaSlovenský jazyk a literatúra, Hudobná výchova (ZŠ)
      • Mgr. Katarína Podoláková
        Mgr. Katarína PodolákováUčiteľka
        Triedna učiteľka: VII. A
        Matematika, Rímskokatolícke náboženstvo (ZŠ)
      • Mgr. Lucia Pudišová
        Mgr. Lucia PudišováUčiteľka
        Triedna učiteľka: VI. A
        Dejepis, Seminár z dejepisu, Slovenský jazyk a literatúra (ZŠ/GYM)
      • p. Silvia Remeková
        p. Silvia RemekováUčiteľkamaterská škola
      • Mgr. Alena Rybárová
        Mgr. Alena RybárováUčiteľkaAnglický jazyk, Nemecký jazyk (ZŠ/GYM)
      • Mgr. Mária Straňanková
        Mgr. Mária StraňankováZástupkyňa pre gymnáziumNemecký jazyk, Seminár zo slovenského jazyka (GYM)
      • Ing. Anastázia Strečková
        Ing. Anastázia StrečkováRiaditeľkaHudobná výchova (ZŠ)
      • PaedDr. Petra Šadláková
        PaedDr. Petra ŠadlákováUčiteľka
        Triedna učiteľka: III. A
        učiteľka I. stupňa ZŠ, Výtvarná výchova, Telesná a športová výchova (ZŠ)
      • Bc. Jana Takáčová
        Bc. Jana TakáčováVychovávateľka
        Triedna učiteľka: ŠKD1
        vychovávateľka v ŠKD
      •  Iveta Zajacová
        Iveta ZajacováUčiteľka
        Triedna učiteľka: MŠ V
        materská škola
        • Kontakt

          • Spojená škola Kráľovnej pokoja
          • Email školy: skola@sskp.sk
          • Email na správcu obsahu: kuriak@sskp.sk
          • Kancelária školy: +421 910 852 152 Zástupca pre Gymnázium: +421 911 912 371 Zástupca pre ZŠ: +421 910 852 152 Školská jedáleň: +421 910 505 300 Materská škola, veľkí: +421 910 852 468 Materská škola, malí: +421 910 852 467
          • Na Závaží 2 010 01 Žilina
          • IČO: 37909533
          • DIČ: 2021879838
          • IBAN: SK13 0200 0000 0018 7253 1751 SWIFT/BIC SUBASKBX
          • Zodpovedná osoba: Konferencia biskupov Slovenska, Kapitulská 11, P. O. Box 11, 814 99 Bratislava, IČO: 00684325, DIČ: 2020804841 gdpr.kbs.sk, e-mail: dpo@kbs.sk
        • Prihlásenie